Újabb örömteli hírrel szolgálhatunk! TOP Plusz pályázati forrásnak köszönhetően gyermek-, túra-, és elektromos kerékpárok került beszerzésre – tudatta a jó hírt Szorcsik József, Csörög polgármestere.
Mint fogalmazott: a biciklik Csörög közösségi életét és a lakosságot fogják szolgálni szervezett keretek között.
Hozzászólás










