Új kerékpárok várják a csörögieket

Újabb örömteli hírrel szolgálhatunk! TOP Plusz pályázati forrásnak köszönhetően gyermek-, túra-, és elektromos kerékpárok került beszerzésre – tudatta a jó hírt Szorcsik József, Csörög polgármestere.

Mint fogalmazott: a biciklik Csörög közösségi életét és a lakosságot fogják szolgálni szervezett keretek között. 

Hozzászólás
Előző cikkA tavalyinál is több elsőévessel kezdheti meg az új tanévet az Apor Vilmos Katolikus Főiskola
Következő cikkÚjabb Zöld Megoldás projekt valósult meg – példaértékű lépés a fenntarthatóság jegyében