A korábbi hagyományalapozás után a gödi művelődési október 8-án immár második alkalommal szervezi meg a Gödi Középiskola-választót azzal a céllal, hogy segítse a továbbtanulás előtt álló gödi és környékbeli diákokat és családjaikat az informálódásban.
A Balázsovits János Sportcsarnokban (2131 Göd Ifjúság köz 1-3.) jövő szerdán 9-18 óra között várják az érdeklődőket, a 7-8. osztályos diákokat szervezetten is (regisztráció az info@godimuvhaz.hu e-mail címen), illetve szüleikkel egyéni látogatókként is.
Ezúttal mintegy 25 kiállító középiskola képviselteti magát Vácról, Dunakesziről, Fótról és Budapestről.
Hozzászólás










