Különleges eseményre kerül sor július 27-én Verőcén, régi- és újjávarázsolt fahajók szerelmesei adnak randevút egymásnak.
A szervezők így hívják fel a figyelmet erre a kiváló vasárnapi programnak ígérkező találkozóra:
„A csónakház felett, azaz Nagymaros irányában a parton és a vízen egyaránt megjelenünk jó néhány idősebb és újabb, vagy újjáépített fahajóval. 10 órától várható a fahajók és tulajdonosaik megérkezése, egy szabadtéri kiállítás formájában. 13 óra körül indul egy vízitúra a szigetcsúcsig, majd 17 óra körül a csapat visszatér Verőcére, ezt követően zárjuk a találkozót és indulunk haza. A találkozón részt vesz Sebes Emil, rangidős sokszoros bajnokunk, valamint Fűke Sándor csónaképítő mester is. Szeretettel várunk minden érdeklődőt, kíváncsiskodót, valamint a vízitúrához csatlakozni kívánó hajósokat is.”










