Szerdára a felhők távoznak, a napsütés veszi át a főszerepet. Jelentősen erősödik a nappali felmelegedés, délután elérjük a 21-26 fokot, vagyis idén jó eséllyel április 16-a lesz az első nyári nap – írja az Időkép.
Csütörtökön még melegebb lehet, ekkor keleten 27-28 fokot mutathatnak a hőmérők, ám délután nyugat, délnyugat felől záporokkal, zivatarokkal egy hidegfront közelítheti meg hazánkat. Nem kell azonban aggódni, ez a hidegfront nagy lehűlést nem hoz, a húsvéti hétvégén marad a kellemes meleg.
Hozzászólás










