Ingyenes szűrővizsgálat lesz Őrbottyánban

Őrbottyán a Mi Városunk Egyesület az Országos Kórházi Főigazgatósággal együttműködve, ingyenes szűrővizsgálatot tart Őrbottyánban szeptember 25-én és 26-án.

Ezen a két napon, előzetes regisztráció után – a Termelői Piac területén, 09.00 óra és 17.00 óra között nyílik lehetőség a vizsgálatok igénybevételére. „Az Önkormányzat minden támogatást megad a szervezőknek, hiszen a betegségek időben történő felismerése nagyon fontos dolog mindannyiunk számára. Önkormányzatunk a beadvány fontosságát szem előtt tartva rendkívüli képviselő-testületi ülésen tárgyalta a civil szervezet egyedi kérelmét és egyhangúlag támogatta, hogy az Őrbottyán a Mi Városunk Egyesület térítésmentesen szervezhesse meg ezt az egészségmegőrzési programot. A helyszín biztosításával mi is hozzájárulhatunk ahhoz, hogy a program elérje célját és minél többen felismerjék a megelőzés fontosságát. Bízunk abban, hogy a program sikeres lesz és arra bíztatok mindenkit, hogy jelentkezzenek a megadott telefonszámon és minél nagyobb számban vegyenek részt a szűrővizsgálatokon” – fogalmaznak a település hivatalos honlapján.

Hozzászólás
Előző cikkNagy siker volt a Zöldliget szurkolói zónája
Következő cikkVarázslatos Magyarország természetfotó kiállítás nyílik Vácon