A mi kis falunk Gyurija Sződön ad önálló estet

Lengyel Tamás, Jászai Mari-díjas színművész önálló estet ad a sződi faluházban november 19-én.

A mi kis falunk sorozat Gyuriját alakító színész „Kitolás, apanevelés kezdőknek és haladóknak” című önálló estjére 2500 forintért vásárolhatnak jegyet az érdeklődők.

Lengyel Tamás 1999-ben lépett először színpadra a Pesti Színházban, majd 2011-ben a Radnóti Miklós Színház tagja lett. 2008-ban csatlakozott a Budapesti Kamaraszínházhoz. Később a Vígszínház társulatának tagja lett. A színész a Comedy Central csatornahangja, emellett sok filmben és sorozatban is láthattuk. A mi kis falunk című sorozatban Bodri György, azaz Gyuri szerepét játssza, de láthattuk őt az HBO magyar készítésű Aranyélet című sorozatában vagy korábban a Jóban Rosszban kórházas szappanoperában is.

Hozzászólás
Előző cikkVonattal ütközött egy autó – Szünetel a vonatközlekedés Szokolya és Diósjenő között
Következő cikkVívni hív a Váci Reménység Egyesület